Hakkımızda

DataBoss A.Ş. büyük veri, yapay zeka, makine öğrenmesi ve derin öğrenme alanlarında faaliyet gösteren, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı iştiraki olan bir yüksek teknoloji şirketidir. DataBoss, ülkemizin söz konusu teknoloji alanlarındaki ihtiyaçları için yerli ve milli çözümler üretme misyonuna ve bu alanlarda geliştirdiği en üst seviye kalitede ürünlerle uluslararası rekabet etme vizyonuna sahiptir.

DataBoss, Büyük Veri, Makine Öğrenmesi, Derin Öğrenme ve Sinyal İşleme konularında 200’ün üzerinde IEEE Dergi ve Konferans Yayınına ve 60’ın üzerinde US Patentine sahip olan, dünyanın en büyük teknoloji firmalarında çalışmış alanında uzman akademisyen ve Türkiye’nin en güzide üniversitelerinden mezun mühendislerden oluşan seçkin bir ekibe sahiptir. DataBoss bünyesinde proje ve ürün geliştiren mühendislik ekibinin yanısıra tamamen araştırma-geliştirme yapan bir de Ar-Ge ekibi mevcuttur.

DataBoss, bugüne kadar birçok kuruma uzmanı olduğu alanlarda kritik projeler geliştirmiş ve ürünler teslim etmiştir. Hizmet ve ürün verdiğimiz kurumların bazıları şunlardır:

Yetenekli Ekip Arkadaşları Arıyoruz

Detaylar